Guildia Braci Wilków

Klanowe forum Wilków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-08-21 10:18:46

 duChu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 56
Punktów :   

skrytka klanowa

Witajcie.

Chce poinformować was o sposobie dawania przedmiotów do skrytki a wiec.
Wygląda to tak ponieważ jak większość zauważyła w skrytce jest wolnych slotów tylko 9 i znajdują sie w niej większości tylko pyły które zajmują jeden slot na jeden rodzaj pyłu i można tam umieścić niezliczoną ilość ale ten pyl może umieszczać tylko jedna osoba bo nie można dodać kolejnej ilości czyli wygląda to tak:
"jeżeli ja umieszczę w skrytce np 100 szafiru to np notalgia chce tez umieścić 100 to nie może ju na to miejsce umieścić kolejnej ilości szafiru bo ten poprzedni(100) jest mój wiec musiała by wyciągnąć mój i razem z moim i jej włożyć żeby było 200 a za wyciąganie ze skrytki tez jest pobierany podatek wiec żeby nie tracić  podatku jedne osoba będzie wkładała pyły do skrytki i po przez ta jedna osobę będzie umieszczany pył" i to tyczy się wszystkich przedmiotów które zajmują jeden slot w niezliczonej ilości jak np kwiatki,eliksiry,zwoje itp...

jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie !

czy wszyscy zrozumieli ?? i zapoznali się z tematem jeżeli tak to proszę o napisanie "potwierdzam" te potwierdzam proszę o pisanie w każdym temacie który jest kierowany dla wszystkich członków klanu żebym wiedział na przyszłość ile członków zapoznało się z informacją podaną prze zemnie


Pozdrawiam przywódca klanu duChu

Offline

 

#2 2010-08-21 10:57:12

nostalgia

młody wilk

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: skrytka klanowa

Potwierdzam i wydaje mi się , że to rozsądne wyjscie aby nie placic nie potrzebne podatkow

Offline

 

#3 2010-08-22 15:39:35

 Milten44

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 54
Punktów :   

Re: skrytka klanowa

Ok, potwierdzam mistrzu


Firma Magowie Ognia (expienie, wino & wnerwianie) poleca się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredorp.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.lokian.pun.pl www.fs2.pun.pl www.forumimperium.pun.pl